1. Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe na tygodniu o godz. 17:00 a w niedziele po Mszy o godz. 12:00.
2. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w Oktawie Bożego Ciała przychodzili , by adorować Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Dziękuję dzieciom z I Komunii i ich rodzicom za wkład i zaangażowanie w piękne wychowywanie dzieci do wiary i troski o Kościół. Dziękuję także ministrantom, którzy przychodzili prze Oktawę.
3. W środę pielgrzymka dzieci I Komunijnych i rocznicowych do Wąwolnicy, by zawierzyć ich życie i rodziny opiece MB Kębelskiej. Wyjazd o godz. 08:30 z parkingu przy kościele.
4. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła, nowe kwiaty i ofiarę zł na utrzymanie świątyni s. 4 z BB. Na sobotę o godz. 08:30 do sprzątania kościoła zapraszam s. 5 z BB.
5. Wyjazd lektorów starszych na Mistrzostwa Polski LSO w Gnieźnie.Po Mszy św. wychodząc z kościoła możemy swoją ofiarą wesprzeć wyjazd naszych ministrantów i lektorów starszych na Mistrzostwa Polski LSO w Piłce Halowej w Gnieźnie. Dziękuję za ofiary na ten cel.