1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele. Różaniec w tym tygodniu będą prowadziły dzieci. Wychodząc dzisiaj z kościoła ofiarą do puszki możemy wesprzeć Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
 2. Przez cały miesiąc październik ofiarami do szkatuł pod chórem wspieramy misjonarzy i dzieło misyjne Kościoła.
 3. Kalendarze maryjne na 2020 r do nabycia w zakrystii w cenie 5 zł.

 1. 13.10 o 19:30 ostatnie czuwanie fatimskie w tym roku. Serdecznie zapraszam
 2. Dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy mogli złożyć swoją ofiarę na Fundusz Papieski ”Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które jest żywym pomnikiem dla Papieża Polaka a wspiera młodzież zdolną z ubogich rodzin.
 3. Przez cały miesiąc październik ofiarami do szkatuł pod chórem wspieramy misjonarzy i dzieło misyjne Kościoła.
 4. Serdecznie dziękuję naszym ministrantom i naszej młodzieży za rozniesienie kart wypominkowych do naszych domów. Gdyby do kogoś nie dotarły z różnych przyczyn, to można wziąć z bocznych ołtarzy. Składamy je do końca miesiąca do urny z tyłu kościoła, na tacę lub w zakrystii.
 5. Kalendarze maryjne na 2020 r do nabycia w zakrystii w cenie 5 zł.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.10:00 wystąpi pan organista z parafii Poizdów z montażem słowno- muzycznym o św. Janie Pawle II. Gościliśmy go już w czasie naszego odpustu parafialnego. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć go swoją ofiarą przed kościołem. ( na nowe organy)

 1. Jutro dzień MB Różańcowej. Na różaniec o 17:00 wyjdziemy na nasze dróżki różańcowe.
 2. W następną niedzielę wypada 13 dzień października, który był ostatnim miesiącem objawień MB w Fatimie. Zapraszam na czuwanie fatimskie o godz.19:30. Msza św. wieczorem będzie z niedzieli więc nie musimy być dwa razy na Mszy św. Różaniec w przyszłą niedzielę będzie także o 11:30.
 3. W następną niedzielę będziemy przeżywali w naszej Ojczyźnie Dzień Papieski poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Z tej racji po każdej Mszy św. będziemy mogli złożyć swoją ofiarę na Fundusz Papieski ”Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które jest żywym pomnikiem dla Papieża Polaka a wspiera młodzież zdolną z ubogich rodzin.  W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii Ks. Roberta Śliża z Lublina, który wygłosi do nas Słowo Boże.
 4. Przez cały miesiąc październik ofiarami do szkatuł pod chórem wspieramy misjonarzy i dzieło misyjne Kościoła.
 5. W imieniu wspólnoty naszego Seminarium Duchownego serdecznie dziękuję za ofiary, które dzisiaj złożyliście na tacę, a przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego w Lublinie.
 6. W tym tygodniu nasi ministranci rozniosą do naszych domów kartki wypominkowe bo zbliża się miesiąc listopad i nasza modlitwa za zmarłych. Składamy je do końca miesiąca do urny z tyłu kościoła, na tacę lub w zakrystii.
 7. Kalendarze maryjne na 2020 r do nabycia w zakrystii w cenie 5 zł.