1. Serdecznie zapraszam na roraty o godz.17:00, które duchowo przygotowują nas do głębszego przeżycia Bożego Narodzenia. Jutro roraty będą o 18:00 z racji spowiedzi w Czemiernikach.
  2. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Spowiedź będzie w poniedziałek o 9:00, 11:30, 16:00.
  3. W tym tygodniu Pan organista rozniesie do naszych domów poświęcone opłatki na stół wigilijny. We wtorek – Zabiele i Babianka, w środę – Berejów, w czwartek – BBKol, w piątek – BB. Ofiary jakie przy tej okazji złożymy są naszym wynagrodzeniem za codzienną całoroczną posługę Pana Organisty w naszej parafii. Proszę o hojniejsze ofiary.
  4. Policja przestrzega osoby starsze przed oszustami działającymi na „wnuczka” i „na policjanta”. Wyłudzają oni pieniądze.

  1. Rozpoczynamy dzisiaj czas Adwentu-oczekiwania na przyjście Zbawiciela. To czas kiedy poprzez rozważnie Słowa Bożego i Eucharystię chcemy przygotować nasze dusze na Boże Narodzenie. Dlatego zapraszam wszystkich na Roraty każdego dnia powszedniego o godz.17:00. Dla dzieci będzie codziennie losowanie figurki Matki Bożej, którą zabiorą do domu na jedną dobę, aby Jej powierzać swoje życie i swojej rodziny. Aby wziąć udział w losowaniu dziecko powinno zrobić serduszko ze swoim imieniem i nazwiskiem i wrzucać je do koszyczka przed Mszą św. Proszę dzieci, które przygotowują się do I Komunii o udział w roratach. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 15-16 grudnia. Poprowadzi je dla nas Ks. Jerzy Ćwik z Lublina.
  2. W tym tygodniu wypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się na roratch o nowe powołania do służby w Kościele i za naszego Kamila, który w Tanzanii przygotowuje się do kapłaństwa. W piątek z rana odwiedzę chorych ze spowiedzią i Komunią a o godz.16:00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź I piątkowa. W sobotę z racji spowiedzi w Brzeźnicy Książęcej wszystkich, którzy obchodzą I soboty zapraszam na Mszę o godz.15:00. Będą to zarazem roraty.
  3. W przyszłą niedzielę do dzieci z naszej parafii przybędzie św. Mikołaj po Mszy o godz.10:00. Przysłał wiadomość e-mailem. Zapraszam rodziców, dziadków, aby odpowiedzieli na tego e-maila Św. Mikołajowi w zakrystii przed jego przybyciem.