1. W związku z epidemią w naszym kościele może przebywać jednocześnie 35 osób z zachowaniem dystansu i w maseczkach.
  2. Serdecznie dziękuję Ks. Prof. Włodzimierzowi Bielakowi za całotygodniową posługę w naszej świątyni
  3. W przyszłą niedzielę z powodu epidemii nie będzie tradycyjnej procesji i wspólnych modlitw na cmentarzu.
  4. Zbliża się miesiąc listopad i nasza modlitwa za zmarłych. Ministranci roznieśli karty wypominkowe do naszych domów. Serdecznie im za to dziękuję. Wypiszmy na kartach imiona naszych zmarłych, byśmy mogli się za nich modlić różańcem i polecać ich we Mszy św., w dniu podanym na kopercie. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych to jeden z uczynków miłosierdzia. Gdyby do kogoś z jakiejś przyczyny nie dotarła karta wypominkowa to na bocznych ołtarzach są karty i koperty do wzięcia. Napiszmy tylko dzień w jakim chcemy by były czytane z tych dni kiedy będą odprawiane wypominki. (przeczytać rozpiskę). Składamy wypominki na tacę lub w zakrystii.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła, nowe kwiaty i ofiarę zł na utrzymanie świątyni sektorowi 6 z BB. W sobotę o godz. 08:30 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 7 z BB.    

  1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele po Mszy o godz.12:00, na tygodniu o godz. 17:00 a potem Msza św.
  2. W przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci do I Komunii po Mszy o 10:00.
  3. Zbliża się miesiąc listopad i nasza modlitwa za zmarłych. Ministranci roznieśli karty wypominkowe do naszych domów. Serdecznie im za to dziękuję. Wypiszmy na kartach imiona naszych zmarłych, byśmy mogli się za nich modlić różańcem i polecać ich we Mszy św., w dniu podanym na kopercie. Pamiętajmy, że modlitwa za zmarłych to jeden z uczynków miłosierdzia. Gdyby do kogoś z jakiejś przyczyny nie dotarła karta wypominkowa to na bocznych ołtarzach są karty i koperty do wzięcia. Napiszmy tylko dzień w jakim chcemy by były czytane z tych dni kiedy będą odprawiane wypominki. (przeczytać rozpiskę). Składamy wypominki na tacę lub w zakrystii.
  4. Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę przeznaczoną na misje katolickie.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła, nowe kwiaty i ofiarę 130 zł na utrzymanie świątyni sektorowi 5 z BB. W sobotę o godz. 08:30 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 6 z BB.