1. W tym tygodniu w czwartek wypada czuwanie fatimskie o godz.19:30. Przyjdźmy do naszej Matki i błagajmy o miłosierdzie dla nas w dobie pandemii i o pomocom w dźwiganiu codziennego krzyża.
  2. W sobotę wypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to uroczystość zobowiązująca nas do jej przeżywania tak jak niedzieli. Msze św. w porządku niedzielnym w czasie, których będzie poświęcenie zbóż , ziół i owoców. Na Mszy o 12:00 poświęcę wieniec dożynkowy przygotowany w tym roku przez Brzeźnicę Bychawską jako nasze parafialne dziękczynienie Bogu za plony. Za rok wieniec przygotuje BBKol.
  3. W dniu 14.08 (piątek) w przychodni w Niedźwiadzie będą różne odpłatne badania USG. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  4. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę a przeznaczone na programy pomocowe prowadzone przez Caritas AL.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i nowe kwiaty sektorowi 3 z BBKol „od Niedźwiady”. Na piątek o godz. 08:30 lub wieczorem o 18:00 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 4 z BBKol „od Niedźwiady”. Dziękuję także za ofiarę 100 zł na potrzeby kościoła, złożoną przez członkinie KR MB Anielskiej z BBKol.  

  1. Serdecznie dziękuję Ks. Kan Gustawowi Sikorze za posługę Słowa i posługę sakramentalną przez dwa dni odpustowe w naszej parafii: wczoraj na cmentarzu i dzisiaj w świątyni. Dziękuję innym kapłanom, którzy przybyli na nasz odpust za obecność i modlitwę.
  2. W dobrej parafii, wśród oddanych Parafian proboszczowi pozostaje tylko dziękować za wszelkie prace wykonane w przygotowaniu do odpustu. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali nasz odpust: panom organiście i kościelnemu, lektorom i ministrantom, dzieciom i młodzieży, paniom i dzieciom, które uporządkowały dróżki różańcowe, paniom, które posprzątały wokół plebanii i kościoła. Dziękuję P. Przemysławowi Gryczanowi za poreperowanie naszego parkanu i dzwonnicy. Dziękuję P. Jolancie Sysiak z mężem za udekorowanie kościoła kwiatami. Dziękuję Paniom z zespołu „Brzeźniczanki” za uświetnienie pieśnią naszej uroczystości i sprzątanie wokół plebanii. Dziękuję naszym strażakom z BB i Berejowa za wszelką okazaną pomoc i uświetnienie naszej uroczystości. Dziękuję P. Witoldowi Miturze za transport ławek i na cmentarz i przed kościół. Dziękuję wszystkim za produkty spożywcze podarowane na odpust. Niech Bóg wszystkim wynagrodzi hojnym błogosławieństwem.
  3. W czwartek wypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. godz. 09:00 i 17:00. Serdecznie zapraszam. Jest to zarazem I czwartek i nasza modlitwa o nowe powołania do służby Bożej w Kosciele. W piątek I piątek m-ca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16:00 do 17:00.
  4. W dniu 14.08 (piątek) w przychodni w Niedźwiadzie będą różne odpłatne badania USG. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  5. Dziękuję za generalne posprzątanie kościoła i ofiarę 200 zł na kwiaty sektorowi 2 z BBKol „od Niedźwiady”. Na sobotę o godz. 08:30 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 3 z BBKol „od Niedźwiady”.