1. W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w piątki o godz.17:00, Gorzkie żale w niedziele po Mszy o 12:00. W każdą środę Wielkiego Postu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 08:00 do pierwszej Mszy św.
  2. W tym tygodniu wypadają I czwartek, piątek, sobota i niedziela m-ca marca. W piątek spowiedź od 16:00, w sobotę wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi zapraszam na 17:00.
  3. Przez cały Wielki Post możemy składać jałmużnę wielkopostną do szkatuły przy moim konfesjonale, która wesprze działalność charytatywną Caritas AL. W zamian za sztuczne wianki na cmentarzu możemy składać w intencji naszych zmarłych jałmużnę wpierającą działalność Hospicjum św. Anny w Lubartowie do szkatuły przy wejściu na chór.
  4. Do dzisiaj trwają zapisy par narzeczonych z naszej parafii na nauki przedmałżeńskie. Narzeczeni, którzy chcą zawrzeć sakramentalny związek  małżeński mają obowiązek odbycia takich nauk i dnia skupienia.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę  zł na utrzymanie świątyni sektorowi 1 z Zabiela. W  sobotę o   08:30 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 3 z Zabiela.

  1. W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w piątki o godz.17:00, Gorzkie żale w niedziele po Mszy o 12:00. Po Drodze Krzyżowej będziemy mogli złożyć swoje ofiary na przygotowanie Grobu Pańskiego i dekoracji wielkanocnych w kościele. W każdą środę Wielkiego Postu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 08:00 do pierwszej Mszy św.
  2. Przez cały Wielki Post możemy składać jałmużnę wielkopostną do szkatuły przy moim konfesjonale, która wesprze działalność charytatywną Caritas AL. W zamian za sztuczne wianki na cmentarzu możemy składać w intencji naszych zmarłych jałmużnę wpierającą działalność Hospicjum św. Anny w Lubartowie do szkatuły przy wejściu na chór.
  3. Do końca lutego trwają zapisy par narzeczonych z naszej parafii na nauki przedmałżeńskie. Narzeczeni, którzy chcą zawrzeć sakramentalny związek  małżeński mają obowiązek odbycia takich nauk i dnia skupienia.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 180 zł na utrzymanie świątyni sektorowi z Babianki i 2 z Zabiela. W sobotę o   08:30 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 1 z Zabiela. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przynieśli dary na plebanię, złożyli ofiarę, włożyli pracę w nasz odpust parafialny ku czci św. Walentego. Bóg zapłać.