1. Przez Adwent roraty na tygodniu o godz. 17:00.
  2. Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci z naszej parafii w przyszłą niedzielę po Mszy o 10:00. Serdecznie zapraszam rodziców, dziadków do współpracy ze św. Mikołajem do następnej niedzieli w zakrystii.
  3. Z kandydatów do Rady Parafialnej zgłoszonych przez parafian wybierzemy w przyszłą niedzielę Radę Parafialną stawiając znak X przy jednym nazwisku z naszej miejscowości.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 220 zł na utrzymanie świątyni sektorowi 7 z BB. W sobotę na 08:30 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 8 z BB. Dziękuję P. Jolańcie i Kazimierzowi Sysiakom za przygotowanie dekoracji adwentowej.
  5. W najbliższą niedzielę (04 grudnia), po każdej Mszy będzie można nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci z naszej szkoły. Dostępne będą ozdoby wykonane z materiałów sztucznych, natomiast 18 grudnia odbędzie się druga tura kiermaszu z dodatkowymi ozdobami "żywymi" wykonanymi na bazie świerku, itp. Dochód z kiermaszu uzupełni budżet Rady Rodziców przy naszej szkole, z przeznaczeniem na potrzeby związane z edukacją i rozrywką dzieci szkolnych.

  1. Do 26.11 możemy składać nasze propozycje kandydatów do Rady Parafialnej. Na karteczce wypisujemy imię, nazwisko i miejscowość, którą reprezentują a następnie wrzucamy do urny stojącej przy stoliku za ławkami.
  2. Dzisiaj po Mszach św. można wesprzeć ofiarą u ministrantów Kościół prześladowany. (Pomoc Kościołowi w potrzebie)
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 200 zł na utrzymanie świątyni sektorowi 6 z BB. W sobotę na 08:30 do sprzątania kościoła zapraszam sektor 7 z BB.
  4. W następną niedzielę po Mszy o godz. 10:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.