Witamy na stronie Parafii rzymskokatolickiej p.w. Matki Bożej Królowej Aniołów w Brzeźnicy Bychawskiej.

Znajdziesz tutaj podstawowe informacje związane z bieżącym życiem parafii, poznasz jej historię, dowiesz się jak uzyskać kontakt z kancelarią, sprawdzisz bieżące intencje.

Poniżej najświeższe aktualności, kolejne zakładki to co nieco informacji stałych. 

Sukcesywnie będą się też pojawiać kolejne elementy strony,

które pomogą w szerszym zapoznaniu się ze sprawami bieżącymi, ale również i historią parafii. 


 

Ogłoszenie

  W związku z wprowadzeniem obostrzeń w spotkaniach religijnych do 5 osób, odwołuję sobotnią spowiedź wielkanocną. Proszę, aby w niedziele na Msze św. przychodzili tylko Ci, którzy zamówili intencje i aby ich liczba nie przekraczała 5 osób.


   Odwołuję także drogę krzyżową w piątek. Pozostałe Msze św będą odprawiane o wyznaczonych godzinach tylko dla tych, którzy je zamówili. W razie pogrzebu także tylko 5 osób będzie mogło pożegnać swojego bliskiego.
   Módlmy się w domach. Na stronie parafii umieszczamy linki prowadzące do stron archidiecezji na których znaleźć można informacje o transmisjach Mszy Świętych, nabożeństw wielkopostnych i rekolekcji.
   Spowiadam zawsze przed Mszami św. jeśli ktoś potrzebowałby spowiedzi natychmiast. Do chorych w niebezpieczeństwie śmierci zawsze się udam z sakramentami św.

ks. Grzegorz Warchuł
Proboszcz parafii MB Królowej AniołówTransmisje Mszy Świętych: https://archidiecezjalubelska.pl/blog/transmisje-mszy-swietych-i-nabozenstw-wielkopostnych-2/