Cmentarz Parafialny

Poniżej wyszukać możemy informacje o zmarłych pochwanych na cmentarzu naszej parafii lub groby według ich wystąpienia w poszczególnych sektorach i rzędach.

Moduł udostepniony jest w wersji o oganiczonej funkcjonalności. W kolejnych odsłonach pojawi się m.in: możliwość wyszukiwania w oparciu o mapę, zdjęcia poszczególnych grobów, itp.

Wpisy dokonywane były w oparciu o informacje pozyskane z tablic oraz korygowane o informacje pozyskane od rodzin. Brakujące wpisy lub błędy zgłaszać można za pomocą formularza znajdującego sie w module. Użycie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osoby zgłaszającej. Dane przetwarzane będa wyłącznie w związku z prowadzoną ewidencją cmentarza. Szczególnie w celu potwierdzenia zgłoszenia. Prosimy o używanie formularza wyłącznie w celu do którego został udostępniony.

 

A. Wyszukiwanie:Imię:

Nazwisko:

Data Urodzenia:

Data Śmierci:
B. Wybór grobu:


Sektor:

Rząd:

Kwatera:

image/svg+xml Śmietnik Studnia Legenda: Drzewa i większe krzewy X X I II III IV V VI VII V VI VII VIII X IX XII XI X XI XII IX XIII XIV XV XVI VIII XVII XVIII XIII XIV XV XVI XVII XVIII XIX XX XXI XXII XXIII XXIV I III I II II III IV V VI VII VIII IX X XII XI XIII K XIV