Poniedziałek  10-08-2020 r.  Święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

17:00

+ Adela Matyjaszczyk (7r), Antoni; Wacława Adamczyk (of rodziny)

 

Wtorek  11-08-2020 r. Św. Klary, dziewicy

17:00

+ Tomasz Szczepaniak (2r)

 

Środa  12-08-2020 r.

08:00

Za Parafian

 

Czwartek  13-08-2020 r.

18:00

Dziękczynna w 60 r ślubu Anny i Edwarda Żytkowskich z prośbą o Boże błogosł., zdrowie, opiekę MB  (of dzieci, wnuków i prawnuków)

18:45

+ Marianna Osior (urodziny i imieniny)

19:30

Czuwanie fatimskie/ + Bronisław, Władusława, Jan, Wiesława, Franciszka, Eugeniusz ++ Rożen i Listosz (of rodziny)

 

Piątek  14-08-2020 r.  Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

08:00

+ Helena (14r), Stanisław, Marianna ++ Pomianów; Ewa i Józef ++ Zielińskich; ++ rodziców z obojga stron

16:00

+ Wacław Kosior (20r), Mirosław Kosior

16:30

+ Leon Greguła (10mc)

17:00

+ Bolesława Grzybowska (2r), Czesław i Marian

17:30

+ Ryszard (7r), Marianna, Jan, Janina, Hieronim, Helena, Ludwik ++ Pietrzelów, Kalbarczyków i Dzidów

 

Sobota 15-08-2020 r. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

08:00

+ Paulina i Władysław Wróbel, Kazimiera i Jan Cholewa

10:00

+ Adolf Piesta (4r)  (of żony i dzieci)

12:00

+ Zdzisław Krekora (16r) ++ Krekorów i Praczyków

 

Niedziela 16-08-2020 r. XX Niedziela zwykła

08:00

+ Stanisław Górski, Krzysztof Górski, Roman Golonka  (of rodz. z Zabiela)

10:00

+ Andrzej, Stanisław, Ferdynand, Jan, Kazimierz, Michalina, Piotr, Wacława, Anastazja, Józef ++ Stanisławskich i Kubików

12:00

Dziękczynno – błagalna o Boże błogosł. dla synów i córki z rodzinami

Poniedziałek  03-08-2020 r.  

16:30

+ Piotr Figiel (2r) ++ Figlów, Kozików i Szostaków

17:00

O Boże błogosł. dla członkiń KR MB Anielskiej z BBKol

17:30

Dziękczynna w 12 r ślubu z prośbą o Boże błogosł. i opiekę MB na dalsze lata rodzinnego życia

 

Wtorek  04-08-2020 r. Św. Jana Marii Vianneya, kapłana

16:30

Za Parafian

17:00

+ Jerzy Mitura (1r)

 

Środa  05-08-2020 r.

16:00

+ Barbara Grzegorczyk (2r)  (of koleżanek i kolegów z pracy)

 

Czwartek  06-08-2020 r. Święto Przemienienia Pańskiego, I czwartek m-ca

09:00

+ Tomasz Kubik (35r), Leokadia ++ Kubików, Abramików, Kotusów

16:30

O święte i liczne powołania do służby Bożej

17:00

+ Tadeusz Gołębiowski (12r), Anna Gołębiowska

 

Piątek  07-07-2020 r.  I piątek m-ca

16:00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I SPOWIEDŹ

17:00

O nawrócenie dla grzeszników

 

Sobota 08-08-2020 r.

15:30

Dziękczynna w 100 r urodzin Karoliny Kubik z prośbą o Boże błogosł., zdrowie i opiekę MB (of dzieci, wnuków i prawnuków)

16:00

+ Zbigniew Wójcik (1r), Eugenia, Jan, Ryszard, Nikodem, Marianna ++ Wójcików i Kłodów

16:30

+ Czesław Bartkowicz

17:00

Dziękczynna w 98 r urodzin Heleny Sidor z prośbą o Boże błogosł., zdrowie, opiekę MB

 

Niedziela 09-08-2020 r. XIX Niedziela zwykła

08:00

+ Franciszek, Józefa, Marian ++ Grzelaków

10:00

+ Bogusław (r), Kazimierz i Sabina ++ Włoch

12:00

O Boże błogosł. dla członkiń KR z naszej parafii