Poniedziałek  21-10-2019 r. 

16:15

+ Bolesława Grzybowska (21 greg)

17:00

+ Grzegorz Żyśko (9r), Jan i Józefa  (of rodz z Berejowa)

18:00

+ Kazimiera (27r) i Zygmunt Gołębiowscy

 

Wtorek  22-10-2019 r. Św. Jana Pawła II, papieża

16:15

+ Bolesława Grzybowska (22 greg)

17:00

+ Zenon Mitura (11mc)

 

Środa  23-10-2019 r.  

16:15

+ Bolesława Grzybowska (23 greg)

17:00

+ Edward Sagan (16r), Sylwester, Jadwiga ++ Saganów; Czesław, Janina i Józef ++ Fiutka; ++ Kirylaków

 

Czwartek  24- 10-2019 r.  

15:45

+ Kazimierz Sidor (30dz)

16:15

+ Bolesława Grzybowska (24 greg)

17:00

+ Stanisław, Helena, Marianna ++ Pomian, ++ rodziców z obojga stron; Ewa i Józef ++ Zielińskich

 

Piątek  25-10-2019 r. 

08:00

Za Parafian

16:15

+ Bolesława Grzybowska (25 greg) 

17:00

+ Tadeusz Mazur (21r)

 

Sobota 26-10-2019 r.  

16:15

+ Bolesława Grzybowska (26 greg)

17:00

Dziękczynna w 50 r ślubu Bogumiły i Henryka Budzyńskich z prośbą o zdrowie, Boże błogosł., opiekę MB  (of dzieci i wnuków)

 

Niedziela 27-10-2019 r.  XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

+ Paweł Greguła (4r)

10:00

+ Jan Daszczyk (r), Marianna Daszczyk   (of rodz z Zabiela)

12:00

+ Bolesława Grzybowska (27 greg)

 

 

Poniedziałek  14-10-2019 r.

08:00

Za Parafian

16:15

+ Bolesława Grzybowska (14 greg)

17:00

+ Tomasz Stanisławski (3r), Mirosław

18:00

+ Grzegorz Józwik (5mc)  (of brata Kazimierza)

 

Wtorek  15-10-2019 r. Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

16:15

+ Bolesława Grzybowska (15 greg)

17:00

+ Franciszek, Leszek, Bronisława, Janina, Genowefa ++ Panasiewicz

18:00

+ Zofia Mazur (9 mc)

 

Środa  16-10-2019 r.  Św. Jadwigi Śląskiej

15:45

+ Małgorzata Jędrzejewska (4r)

16:15

+ Bolesława Grzybowska (16 greg)

17:00

+ Regina Sidor (11mc)

 

Czwartek  17- 10-2019 r.  Św. Ignacego Antiocheńskiego, b-pa i męczennika

16:15

+ Bolesława Grzybowska (17 greg)

17:00

+ Leokadia Górska (4mc)

18:00

+ Zofia (22r) i Kazimierz Osek  (of rodziny)

 

Piątek  18-10-2019 r.  Św. Łukasza Ewangelisty, święto

16:15

+ Bolesława Grzybowska (18 greg)

17:00

+ Romuald Osior (30r)

18:00

+ Stanisław Mańko (3r), Marcin Mańko

 

Sobota 19-10-2019 r. 

12:00

chrzest

13:00

chrzest

16:15

+ Bolesława Grzybowska (19 greg)

17:00

+ Stanisław Sidor (7r), Zofia i Michał ++ Sidorów i Zarębskich

 

Niedziela 20-10-2019 r.  XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

+ Czesław Mazurek (10r)

10:00

+ Jerzy Żytkowski (4r), ++ z rodziny

12:00

+ Bolesława Grzybowska (20 greg)

 

Poniedziałek  07-10-2019 r.  NMP Różańcowej

08:00

Za Parafian

15:45

+ Józef (30r) i Józefa (4r) Kot

16:15

+ Bolesława Grzybowska (7greg)

17:00

O Boże błogosł., potrzebne łaski, opiekę MB dla członkiń KR pw. MB Różańcowej z BBKol i za ++ członkinie tego koła

Wtorek  08-10-2019 r.

15:45

+ Tadeusz Sidor (r), Feliks i Michalina ++ Sidorów

16:15

+ Bolesława Grzybowska (8 greg)

17:00

+ Stanisław (17r), Aniela ++ Gdula

Środa  09-10-2019 r.

16:15

+ Bolesława Grzybowska (9 greg)

17:00

+ Janina Mitrus (r), Jan ++ rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18:00

+ Marianna Haraszczuk (12r)

Czwartek  10- 10-2019 r.

15:45

+ Maria Grzybowska (2r)  (of rodziców)

16:15

+ Bolesława Grzybowska (10 greg)

17:00

+ Genowefa, Krzysztof, Mieczysław, Anna, Wawrzyniec ++ Panasiewicz i Chlebiej

18:00

+ Zofia Charlińska (2r), Władysław

Piątek  11-10-2019 r.

15:45

+ Marcin Mańko  (3mc)

16:15

+ Bolesława Grzybowska (11 greg)

17:00

+ Antoni Zadurski (r), Franciszka, Stanisław ++ rodzice i rodzeństwo z obojga stron

18:00

+ Teresa Malesa (10mc)

18:30

Dziękczynna w 45 r ślubu Danuty i Mieczysława z prośbą o Boże błogosł., zdrowie, opiekę MB na dalsze lata małżeńskiej drogi  (of dzieci i wnuków)

Sobota 12-10-2019 r. 

08:00

+ Hieronim Daszczyk (6mc), Helena

15:15

Dziękczynna w dniu 40 urodzin Sławomira z prośbą o Boże błogosł., zdrowie, opiekę MB na dalsze lata życia

15:45

+ Maria Grzybowska (2r)

16:15

+ Bolesława Grzybowska (12 greg)

17:00

+ Grzegorz Ściseł (10r)

18:00

Dziękczynna w 5 r ślubu Katarzyny i Tomasza z prośbą o Boże błogosł., zdrowie, opiekę MB dla Jubilatów i ich córek Anastazji i Aleksandry

Niedziela 13-10-2019 r.  XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

+ Wiktoria (10r), Eugeniusz, Paweł, Stanisław, Stefania, Ignacy ++ Wąsik i Sidor  ( of BBKol)

10:00

+ Wacław Bartkowicz (7r) ++ rodziców z obojga stron (of rodz z Berejowa)

12:00

+ Bolesława Grzybowska (13 greg)

19:30

Czuwanie fatimskie/ + Marianna i Antoni ++ Majewskich i Styczyńskich