Poniedziałek  09-12-2019 r. 

18:00

+ Leon Matejczuk (20r)

 

Wtorek  10-12-2019 r.

16:30

+ Anna (12r), Anna (3r), Stanisław ++ Fiutka

17:00

+ Jan Kotowicz (12r), ++ rodzice z obojga stron

 

Środa  11-12-2019 r.  

16:00

+ Irena Kubik (8r), Wacław Kubik (35r)

16:30

Teresa Malesa (1r)

17:00

O Boże błogosł., zdrowie, potrzebne łaski dla Waldemara Wróbla z racji imienin

 

Czwartek  12- 12-2019 r.

17:00

+ Marcin Mańko (5mc)

 

Piątek  13-12-2019 r.

16:30

+ Mirosław Tkaczyk (of sąsiadów)

17:00

+ Grzegorz Józwik (7mc)

 

Sobota 14-12-2019 r. Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła

16:00

+ Leon Greguła (of koleżanek i kolegów z pracy syna)

16:30

+ Leokadia Górska (6mc)

17:00

+ Hieronim Daszczyk (8mc)

 

Niedziela 15-12-2019 r.  III Niedziela Adwentu - REKOLEKCJE ADWENTOWE

08:00

+ Wanda Sowik (13r), Kazimierz i Przemysław Sowik

10:00

+ Maria Lato (18r), Stefan, Paweł, Marianna, Franciszka, Jan, Leon, Stanisław, Józefa, Mieczysław, Emilia

12:00

+ Michalina Kubik (23r), Czesław ++ Kubik, Łysko i Tkaczyk

 

Poniedziałek  02-12-2019 r. 

16:30

Za Parafian

17:00

+ Julia Matyjaszczyk (of Koła Gospodyń Wiejskich)

 

Wtorek  03-12-2019 r. Św. Franciszka Ksawerego, kapłana

16:30

+ Lucyna Pożarowszczyk (1r)

17:00

+ Edward Wójtowicz (15r), Kazimierz Pomian, ++ rodzice z obojga stron

 

Środa  04-12-2019 r.  

17:00

+ Jerzy Mitura (4mc)

 

Czwartek  05- 12-2019 r. I czwartek m-ca

16:30

+ Barbara Grzegorczyk (urodziny)  (of brata)

17:00

+ Zdzisław Ozon (6r), Zofia ++ Ozonów i Niewiadomskich

 

Piątek  06-12-2019 r. Św. Mikołaja, I piątek m-ca

16:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

17:00

+ Kazimiera i Jan Cholewa

17:30

+ Jerzy i Leszek Cymerman, Apolonia  (of Kol. Zabiele)

 

Sobota 07-12-2019 r.  I sobota m-ca

14:00

+ Leokadia i Seweryn Jóźwik (imieniny)  (of synowej z Babianki)

14:30

Dziękczynna Koła Różańcowego Niepokalanego Poczęcia NMP z BBKol z prośbą o Boże błogosł., potrzebne łaski, opiekę MB

15:00

+ Tadeusz Szymczak (2r), Bronisław i Zofia Szymczak

 

Niedziela 08-12-2019 r.  II Niedziela Adwentu, Urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP

08:00

+ Stanisław (r) i Emilia Jarmoń

10:00

+ Janina i Michał Woch; Wacław, Julianna, Waldemar ++ Górskich

12:00

+ Jadwiga, Edward, Krystyna, Stefan ++ Saganów i Lipskich